سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه و تبلیغاتی آ-اس ام اس: A-SMS.IR سامانه پیامک آ - اس ام اس پنل پیامک A-SMS

سامانه ارسال پیام کوتاه آ-اس ام اس کوتاه آ-اس ام اس پنل ارسال پیامک آ-اس ام اس سامانه پیام کوتاه A-SMS

سامانه ارسال پیامک A-SMS پنل ارسال پیام کوتاه A-SMS پنل ارسال پیامک A-SMS www.a-sms.ir

ارسال پيامك تبليغاتي, ارسال اس ام اس تبليغاتي، پیامک صوتی، سامانه پیامک صوتی، پیامک آوا، سيستم پیامک صوتی

سامانه پیامک آوا سامانه ارسال پیامک آ-اس ام اس، خطوط اختصاصی اپراتورهای 1000 و 3000 ،)

خطوط شناسنامه دار همراه اول 5000، خطوط اختصاصی 1000 و 3000 و 5000، مگفا، رهیاب، اسمارت

نمایندگی سامانه پیامک، نمایندگی سامانه پیام کوتاه، نمایندگی پنل پیامک، نمایندگی پنل اس ام اس

نرم افزار پيام كوتاه, ارسال اس ام اس تبليغاتي، پیامک صوتی، تبلیغات پیامکی، پیامک تبلیغاتی، تبلیغات اس ام اس ،

ارسال هوشمند پیامک انبوه با خطوط مجازی شناسنامه دار5000 همراه اول، پیامک تفکیک رده سنی و جنسیت اپراتور5000،

شماره های تهران، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، تبریز ، یزد ، کرمان ، مازندران و ...

پیامک انبوه، گروهی، منطقه ای، کد پستی، شماره های دایمی همراه اول، اعتباری ایرانسل و همراه اول

فروش خطوط رنجی 5000 همراه اول ، فروش خطوط مجازی شناسنامه دار 5000 همراه اول، فروش انبوه خطوط 5000

فروش خطوط مجازی شناسنامه دار همراه اول، فروش انبوه خطوط اختصاصی 5000

آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس
A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR
۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲ و ۱۴ دقیقه

  موفقیت حداقل دو درصد

شانس پیروزی شما ، حداقل دو درصد

شما می‌توانید با احتمال حداقل 2% برنده قرعه کشی ما باشید ...

 

مبلغ جایزه قرعه کشی 50000000 ريال وجه نقد ...

 

محدودیت تعداد مشتریان : 50 نفر ، زودتر تصمیم بگیرید و فرصت را از دست ندهید ...

 

کاملاً واقعی ، با ما تا پایان این صفحه همراه باشید ...

 

 اگر دوست دارید یک شغل با بستر اینترنت داشته باشید و به کسب و کار حلال بپردازید ، پیشنهاد میکنم تا پایان این صفحه را مطالعه نمائید ...

 

ضمنا قرعه کشی هم داریم ...

 

پس لطفا تا پایان صفحه را مطالعه بفرمائید ...

 

در انتهای این صفحه تعدادی فایل آموزشی و لینک هایی قرار داده ایم که با مطالعه آنها می توانید بهتر و بیشتر به حرفهایی که در این صفحه زده ام فکر کنید ...

 

در این طرح پکیجی به خریدار پیشنهاد می شود که ارزش واقعی آن را در همان فایل های آموزشی و لینک های پایان صفحه خواهید دید و اینجا نیز بیان میکنم . پکیجهای رنج خطوط 10 رقمی و رنج خطوط 9 رقمی به ترتیب حاوی 11111 و 111111 خط اختصاصی اپراتور 500021 می باشند .

 

اگر شما یک رنج خطوط 10 رقمی را خرید کنید ، به این معناست که 10000 خط اختصاصی 14 رقمی ، 1000 خط اختصاصی 13 رقمی ، 100 خط اختصاصی 12 رقمی ، 10 خط اختصاصی 11 رقمی و 1 خط اختصاصی 10 رقمی  را یکجا صاحب شده اید .

 

اگر شما یک رنج خطوط 9 رقمی را خرید کنید ، به این معناست که 100000 خط اختصاصی 14 رقمی ، 10000 خط اختصاصی 13 رقمی ، 1000 خط اختصاصی 12 رقمی ، 100 خط اختصاصی 11 رقمی ، 10 خط اختصاصی 10 رقمی و 1 خط اختصاصی 9 رقمی  را یکجا صاحب شده اید .

 

حال ابتدا نحوه کارکرد و استفاده و سپس کاربرد و قابلیت های این خطوط را برایتان می نویسم .

 

نحوه کارکرد و استفاده : این خطوط بر روی سامانه های پیام کوتاه که بر بستر اینترنت کار میکنند قرار می گیرند و کاربرانی که از این خطوط استفاده میکنند می توانند در حجم انبوه در هر دقیقه بالغ بر 2000 الی 3000 پیام کوتاه تبلیغاتی و اطلاع رسانی عمومی را ارسال نمایند .

 

نحوه کاربرد و قابلیت ها : اگر لیستی از مخاطبان دارید می توانید به صورت گروهی برایشان پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی بفرستید ، اگر می خواهید پیامک های خودتان را به یک رده سنی خاص و فقط خانم ها یا فقط آقایان ارسال نمائید این خطوط این قابلیت کاربردی را دارند . و بسیاری از قابلیت های دیگر که می توانید در دمو سامانه پیامک آ-اس ام اس این قابلیت ها را ببینید .

 

سامانه پیام کوتاه یک نرم افزار تحت وب است که تعداد زیادی افزونه و ماژول دارد و همه کاربران اینترنت بنابر کار و فعالیت تجاری می توانند از این ماژول ها استفاده نمایند . 

 

زمانی که شما یک رنج از ما خریداری نمودید ، می بینید که با یک تیر چند هدف را زده اید : 1- صاحب شدن تعداد زیادی خط اختصاصی 2-صاحب شدن یک سایت سامانه پیام کوتاه 3-صاحب شدن پنل نمایندگی پیام کوتاه کامل و جامع با تمام امکانات 4- شیرین تر از همه شرکت در یک قرعه کشی که می توانید با احتمال موفقیت 2% برنده قرعه کشی باشید .

 

حال با قواعد ساده ریاضی برایتان ثابت می کنیم چرا می توانید با احتمال حداقل 2% می توانید برنده قرعه کشی ما باشید .

 

کافیست فقط 50 مشتری یکی از پکیج های ما را خریداری نماید  . در واقع محدودیت در تعداد خریداران 50 نفر می باشد . چون فقط یک نفر برنده قرعه کشی خواهد شد احتمال 2% بدست می آید . ما این فرصت را برای تمام مشتریان قرار داده ایم تا بتوانند این احتمال را برای خودشان بالا ببرند و همچنین کاری کنند که زمان اتمام محدودیت خریداران نیز زودتر سپری شود تا زودتر قرعه کشی انجام گیرد ، که در جدول زیر امتیاز بندی را قرار داده ایم ... 

 

فرصت :   خرید رنج 10 رقمی   خرید رنج 9 رقمی   معرفی یک مشتری جدید

 

امتیاز :          3 امتیاز              9 امتیاز                 1 امتیاز 

 

توضیحاتی در باره جدول بالا : ابتدا باید بگوئیم که در واقع ما 50 رنج 10 رقمی داریم و هر 10 رنج 10 رقمی تشکیل یک رنج 9 رقمی را می دهند . فرض کنید شما یک رنج 10 رقمی خریده اید و یک مشتری جدید معرفی کرده اید که معرفی شما منجر به خرید مشتری جدید نیز شده است . در این میان امتیاز شما از کل امتیازات کسب شده 3 خواهد بود و شانس شما بالاتر از سایر رقبایی رفته است که فقط 2 امتیاز خرید رنج 10 رقمی را دارند. اگر شما یک رنج 9 رقمی خرید نمائید 10 امتیاز از کل امتیازات را به خودتان اختصاص داده اید ، ضمنا در این شرایط 10 رنج 10 رقمی را یکجا از آن خود کرده اید و کافیست حداکثر 40 مشتری دیگر از یکی از پکیج های ما خرید نمایند تا کل رنج ها به اتمام برسد و زمان قرعه کشی فرا برسد . به این ترتیب اگر زرنگ باشید مشتری جدید معرفی می کنید یا از رنج 9 رقمی خرید می نمائید و شانس خود را بالاتر از رقبا می برید و شانس رقبا را پائین می برید . حتماً از مشتری که معرفی نموده اید شماره همراه ، ایمیل و نام و نام خانوادگی او را بگیرید ، چون این موارد شناسه ای برای اثبات معرف بودن شما خواهد بود .

 

یک نکته جالب را تا فراموش نکردم : شما نسبت امتیاز به قیمت هر پکیج را در نظر بگیرید و خرید خود را انجام دهید . این نسبت هرچه بیشتر باشد بهتر است چون نشان دهنده سود بالا و امتیاز بالا در مقایسه با سایر پکیج هاست . این نسبت برای رنج 10 رقمی عدد 3 و برای رنج 9 رقمی عدد 3.6 می باشد . 

 

در صورتی که شما فقط هزینه خرید یک رنج 10 رقمی را داشتید و نتوانستید شانس خود را با معرفی مشتری جدید بالا ببرید و صرفا شانس شما از 2 % پائین تر رفت و برنده قرعه کشی نشدید ، نگران نباشید ، شما صاحب یک وبسایت کامل در زمینه پیام کوتاه شده اید که قابلیت استفاده های تجاری از آن بالا می باشد . ضمنا ما یک قرعه کشی دیگر بین افرادی که در قرعه کشی برنده نبودند برگزار میکنیم که فارغ از تعداد امتیازات کسب شده می باشد و با یک احتمال برابر با هم در قرعه کشی شرکت داده می شوید . مبلغ جایزه در این قرعه کشی 2000000 تومان خواد بود .

 

پس شروع می کنیم ... فکر نکن ، برنده ای ... !!!

 

پکیج انتخابی شما خرید با پرداخت الکترونیک قیمت محصول 
رنج 10 رقمی 1000000 تومان
رنج 9 رقمی 2500000 تومان

 

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09138742367

لیستی از فایل ها و صفحات آموزشی : 

 

 

 

محبوب کن - فیس نما

 
 

ما را در گوگل محبوب نمائید

Sorry, Your Browser Does Not Handle Iframes!
 
 

internet marketing

تبلیغات شما

تبلیغات شما