سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه و تبلیغاتی آ-اس ام اس: A-SMS.IR سامانه پیامک آ - اس ام اس پنل پیامک A-SMS

سامانه ارسال پیام کوتاه آ-اس ام اس کوتاه آ-اس ام اس پنل ارسال پیامک آ-اس ام اس سامانه پیام کوتاه A-SMS

سامانه ارسال پیامک A-SMS پنل ارسال پیام کوتاه A-SMS پنل ارسال پیامک A-SMS www.a-sms.ir

ارسال پيامك تبليغاتي, ارسال اس ام اس تبليغاتي، پیامک صوتی، سامانه پیامک صوتی، پیامک آوا، سيستم پیامک صوتی

سامانه پیامک آوا سامانه ارسال پیامک آ-اس ام اس، خطوط اختصاصی اپراتورهای 1000 و 3000 ،)

خطوط شناسنامه دار همراه اول 5000، خطوط اختصاصی 1000 و 3000 و 5000، مگفا، رهیاب، اسمارت

نمایندگی سامانه پیامک، نمایندگی سامانه پیام کوتاه، نمایندگی پنل پیامک، نمایندگی پنل اس ام اس

نرم افزار پيام كوتاه, ارسال اس ام اس تبليغاتي، پیامک صوتی، تبلیغات پیامکی، پیامک تبلیغاتی، تبلیغات اس ام اس ،

ارسال هوشمند پیامک انبوه با خطوط مجازی شناسنامه دار5000 همراه اول، پیامک تفکیک رده سنی و جنسیت اپراتور5000،

شماره های تهران، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، تبریز ، یزد ، کرمان ، مازندران و ...

پیامک انبوه، گروهی، منطقه ای، کد پستی، شماره های دایمی همراه اول، اعتباری ایرانسل و همراه اول

فروش خطوط رنجی 5000 همراه اول ، فروش خطوط مجازی شناسنامه دار 5000 همراه اول، فروش انبوه خطوط 5000

فروش خطوط مجازی شناسنامه دار همراه اول، فروش انبوه خطوط اختصاصی 5000

آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس آ - اس ام اس
A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR A-SMS.IR
مشاوره تبلیغاتی حرفه ای close
banner place

مشاوره تبلیغاتی حرفه ای

۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه

  درباره خطوط مجازی شناسنامه دار همراه اول

 
 

ما را در گوگل محبوب نمائید

خطوط مجازی شناسنامه دار همراه اول ، که به خطوط اپراتور 5000 معروفند برای اولین بار توسط شرکت مخابرات در اختیار شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامک قرار گرفت . این خطوط تحت وب به کار گرفته می شوند و قابلیت اصلی این خطوط ثبت شدن شناسنامه الکترونیکی این خطوط به نام خریداران می باشد و خریداران میتوانند ضمن ارسال پیامک از طریق سایت پیام کوتاه www.a-sms.ir ، از سایر خدمات این خطوط نیز بهره ببرند . این بدین معناست که هر کاربر اینترنتی می تواند از این خطوط استفاده نماید و به ارسال پیامک از این خطوط بپردازد . با توجه به اینکه این خطوط شناسنامه دار هستند ، هر کاربر اینترنت میتواند شناسنامه یک خط را به صورت یکساله به نام خودش ثبت نماید .  از جمله قابلیت های کاربردی و منحصر به فرد این خطوط ، ارسال پیامک به تفکیک جنسیت و تفکیک رده سنی میباشد ، در واقع ، با استفاده از این دو قابلیت کاربردی و شگفت ، 80 % ارسال های تبلیغاتی ، گروهی ، انبوه و اطلاع رسانی های عمومی به صورت کاملاً هوشمند و هدفمند انجام می پذیرد . سامانه پیام کوتاه آ-اس ام اس این افتخار را دارد که خطوط اپراتور 5000 را با سر شاخه 500021 به کاربران محترم اینترنتی ارائه می نماید . ما پرسنل پرکار این سامانه به کمک تمامی کاربران اینترنتی قصد داریم بهترین مشاوره ها ، و بهترین خدمات پیامکی و خدمات تبلیغاتی را در اختیار کاربران محترم اینترنتی قرار دهیم .هر خط اپراتور 50002 قابل فروش به همراه سرقفلی معتبر می باشد و هر شخص می تواند همانند سیم کارت خط اختصاصی داشته باشد که سرقفلی خط به نام او ثبت شده است .

خریداران خطوط اختصاصی پیامکی می‌توانند به دلخواه شماره‌ای را با سر شماره‌ی 500021 و تا 14 رقم انتخاب نمایند. ویژگی اصلی شماره‌های ارائه شده در سر‌شماره‌ی 500021 سرقفلی یا شناسنامه‌ی این شماره‌ها است، که به صورت رسمی به نام خریدار ثبت می‌گردد. خریدار می‌تواند به کمک این شماره‌ی اختصاصی، از سایر سرویس‌های ارائه شده بر روی خطوط پیامکی، با اعتبار و رسمیت بالاتری، استفاده نماید. از آنجا که یکی از مشکلات فراگیر در زمینه خطوط پیامکی، نداشتن سند شناسایی و مالکیت نسبی بوده است. این شماره‌ها و خطوط پیامکی، مانند آدرس اینترنتی و آدرس محل کار دارای اعتبار و سرقفلی هستند، در طرح جدید همراه اول بر روی خطوط 500021 شرایطی فراهم شده تا دارنده هر شماره پیامکی بتواند یک سند الکترونیک قابل استناد و ارائه داشته و در دوره‌ی زمانی تا تمدید خط بتواند از آن استفاده نماید، بدیهی است با تمدید خط، این سند مالکیت همچنان به نام خریدار باقی خواهد ماند. علاوه‌بر این شماره‌های اختصاصی قابلیت واگذاری به غیر را دارا می‌باشند. خریداران این خطوط تحت پشتیبانی حقوقی همراه‌اول قرار داشته و جزء مالکان معتبر و دارای شناسه‌ی هویت در سیستم همراه اول محسوب می‌شوند.

ویژگی‌های اصلی خطوط شناسنامه‌دار با سر شماره‌ی 500021 به طور کلی عبارتند از:

 • شناسنامه‌دار بودن و قابلیت استناد حقیقی و حقوقی مالکیت نسبی

 • قابلیت رهگیری پیام از مبدا تا مقصد

  به کمک پنل رایگان ارسال و دریافت پیامک که در اختیار خریداران قرار می‌گیرد، امکانات بسیاری چون رهگیری پیام و مدیریت بر روی ارسال و دریافت آن، به راحتی قابل اعمال است.

 • قیمت استاندارد شده و شفاف

  تمامی تعرفه‌های ارسال و دریافت پیامک و همچنین قیمت خطوط با توجه به تعداد ارقام آنها، در سایت فروش خطوط اختصاصی پیامک به آدرس a-sms.ir موجود می‌باشد.

 • بهره برداری از مشاوره مستمر

  مشاوره و پشتسبانی کارشناسان A-SMS.IR همواره آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان محترم خواهد بود.

 • قابلیت فروش و واگذاری مجدد

 • اتصال به پنل قدرتمند ارسال پیامک

  از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد خطوط پیامکی، استفاده از پنل قدرتمند و هوشمند آ-اس ام اس است، این پنل ابزاری قدرتمند برای مدیریت پیام‌های ارسالی و دریافتی و در کنار آن استفاده از سرویس‌ها  و ابزار‌های کاربردی چون زمانبندی، ارسال ایمیل، پاسخگویی خودکار، ارسال هدفمند و بسیاری امکانات دیگر است. برای آشنایی بیشتر می‌توانید در به سایت فروش خطوط اختصاصی پیامک، مراجعه نمایید.

سامانه پیام کوتاه آ-اس ام اس این امکان را به شرکت های ارائه دهنده پیام کوتاه می دهد که بتوانند با هزینه کمی ، تعداد قابل توجهی از خطوط اپراتور 5000 را با سر شماره 500021 ارائه نمایند . برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره از طریق این لینک اقدام فرمائید .

کاربران اینترنت می توانند بر حسب مورد استفاده آنها از پیامک از سایت www.a-sms.ir به صورت زیر اقدام نمایند :

1- اگر یک کاربر عادی هستید ، به این معنا که شغل خاصی ندارید و شهروندی هستید که روزانه از اینترنت استفاده می نمائید می توانید یک خط 14 رقمی انتخاب نمائید برای مثال : 50002101000000 . حال شما دو روش برای استفاده از این خط برای ارسال پیامک پیش رو دارید

الف ) شما با استفاده از این خط و سامانه ارسال پیامک شهروندی که برای شما فعال خواهد شد ، از طریق این سایت قادر خواهید بود به ارسال پیامک های روزانه خود بپردازید .

ب)

به وسیله نرم افزار بارکد خوان موبایل خود نرم افزار پیامک آ-اس ام اس را از QR Code بالا دریافت کنید.

این نسخه از نرم افزار مخصوص گوشی های با سیستم عامل اندروید می باشد.

2- در صورتی که شما صاحب یک شرکت خصوصی می باشید ، بهتر است از خطوط 12 رقمی استفاده نمائید و بر اساس نیاز شما از سامانه ارسال پیامک ، یکی از پنل های کاربری A یا B یا C یا D  را با قابلیت های صعودی اختیار می نمائید . برای مثال 500021010000 . قابلیت های پنل های کاربری در این لینک قابل مشاهده می باشد .

3- در صورتی که شما رئیس یک شرکت دولتی یا رئیس یک کارخانه می باشید ، بهتر است از خطوط 10 رقمی استفاده نمائید و بر اساس نیاز شما از سامانه ارسال پیامک ، یکی از پنل های کاربری A یا B یا C یا D  را با قابلیت های صعودی اختیار می نمائید . برای مثال 5000210100 . قابلیت های پنل های کاربری در این لینک قابل مشاهده می باشد .

4- در صورتی که شما یک سازمان دولتی و زیر مجموعه های آن را در اختیار دارید ، بهتر است از خطوط 8 رقمی استفاده نمائید و بر اساس نیاز شما از سامانه ارسال پیامک ، یکی از پنل های کاربری A یا B یا C یا D  را با قابلیت های صعودی اختیار می نمائید . برای مثال 50002101 . قابلیت های پنل های کاربری در این لینک قابل مشاهده می باشد .

البته به طور کلی می توانید کاربرد های سامانه پیامک را برای مشاغل مختلف در این لینک مشاهده بفرمائید .

برای استعلام خط مورد نظر خود روی این لینک کلیک نمائید .

برای ثبت نام خط مجازی شناسنامه دار مورد نظر خود روی این لینک کلیک نمائید . برای ثبت نام پنل مورد نظر خود ( سامانه پیامک شهروندی ، پنل کاربری A ، پنل کاربری B ، پنل کاربری C ، پنل کاربری D ) از طریق ایمیل mohsen.keikhaie@gmail.com موارد خواسته شده در زیر را ارسال نمائید :

a ) کپی صفحه اول شناسنامه و کپی کارت ملی . b ) آدرس محل سکونت یا آدرس محل کار ( وابسته به نوع پنل مورد نظر انتخابی ( سامانه پیامک شهروندی یا پنل های کاربری) ) . c ) شماره پیگیری فیش واریزی مبلغ خدمات درخواستی مورد نظر شما یا اسکن فیش واریزی مبلغی که باید واریز شود . d ) امضای قرارداد و پر کردن موارد خواسته شده و اسکن قرارداد امضا شده .

برای دریافت فایل قرار داد سامانه پیامک کلیک نمائید .

رمز فایل : a-sms.ir

 
    اولین حرف الفبای تبلیغات  -  سامانه پیام کوتاه آ-اس ام اس  -  Advertising By SMS

 

internet marketing

تجارت الکترونیک

وبلاگ آ-اس ام اس

بانک ایمیل